NORRES – Kariéra u nás

  • Hlavní sídlo v Německu + 7 poboček po celém světě
  • 300 zaměstnanců po celém světě
  • Více než 5500 produktů vždy skladem
  • Více než 5 000 spokojených zákazníků

Jsme profesionálně řízená, středně velká společnost s pobočkami po celém světě , která neustále pokračuje ve svém udržitelném a profesionálním růstu! Vaše dovednosti a osobnost povzbudíme prostřednictvím neustálé podpory rozvoje a nabídneme nové atraktivní a dlouhodobé profesní příležitosti. Očekáváme od Vás samozřejmě odborné znalosti a také vysoké pracovní nasazení.

Ralf Dahmer - CEO NORRES
Ralf Dahmer: CEO

Pojďte s námi růst a buďte – simply flexible! Těšíme se na vaše žádosti.

Aktuální nabídky práce NORRES Česká republika

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy (m/k)

W związku z naszym rozwojem szukamy osób na stanowisko Przedstawiciel Techniczno – Handlowy Region Polska Południowo-Zachodnia

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Utrzymanie ciągłej współpracy z obecnymi partnerami

Wymagany profil kandydatów:

  • Doświadczenie i wiedza w branży technicznej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Praca na zasadzie Home Office
  • Pakiet szkoleń
  • Płaska ścieżka decyzyjna oraz otwarta i ludzka interakcja przemawiają za naszym sukcesem: rozwijaj się razem z nami!

Oferujemy Państwu ambitne zadanie w średniej wielkości przedsiębiorstwie, działającym na płaszczyźnie międzynarodowej z płaskimi hierarchiami, krótkimi drogami decyzyjnymi oraz swobodą dla osobistego rozwoju.

Na stanowisku Manager Sprzedaży uzyskają Państwo od firmy NORRES – oprócz bezpośredniego wsparcia z siedziby głównej – również cenne szkolenia z zakresu sprzedaży i oferowanych produktów, stanowiące podstawę dla Państwa osobistego sukcesu.

Ambitne zadanie z perspektywą i przyszłością w międzynarodowo powiększającym się przedsiębiorstwie dopełniają świadczenia firmowe z wyna - grodzeniem uzależnionym od wyniku ekonomicznego i dalszymi korzyściami wynikającymi z zatrudnienia w solidnym przedsiębiorstwie średniej wielkości.

Proszę przesłać pełną dokumentację (list motywacyjny / tabelaryczny życiorys / informacje o oczekiwaniach płacowych, terminie podjęcia pracy oraz dyspozycyjności) w preferowanej formie tj. e mailem z maks. dwoma załącznikami zawartymi w plikach PDF, na adres:

NORRES Polska Sp. z.o.o.
Artur Gintyllo
ul. Rolna 9
Sady k. Poznania
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel.: 61 293 31 80
E-Mail: artur.gintyllo(at)norres.pl
internetowa: www.norres.com

Cieszymy się na kontakt z Państwem!